> PRACA > Zawiercie

Pracownik produkcyjny/Lakiernik w Zawiercie, Śląskie sprżedam

Obowiązki: wykonywanie prac lakierniczych: malowanie powierzchni, malowanie aplikacji standardowych oraz złożonych, wykonywanie prac przygotowawczych do lakierowania, konserwowanie i serwisowanie obsługiwanych urządzeń, sprawdzanie jakości powłok lakierniczych oraz zgodności obsługiwanych procesów z przyjętymi normami, uczestniczenie w naprawach i remontach urządzeń produkujących, prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej, przygotowanie i kontrola parametrów chemicznych substancji biorących udział w procesie. Wymagania: wykształcenie zawodowe - mile widziane, doświadczenie na podobnym stanowisku, zdolności manualne, wysoka motywacja do pracy, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, brak przeciwwskazań do pracy fizycznej. Oferujemy: zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe premię, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, bogaty pakiet socjalny (np. karty podarunkowe, lekcje angielskiego), bardzo korzystne warunki opieki medycznej, możliwość rozwoju poprzez udział w odpowiednich szkoleniach, komfortowe warunki pracy w nowo powstałym obiekcie.

Detale ogłoszenia: Pracownik produkcyjny/Lakiernik
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Zawiercie